Malowanie pomieszczeń !


*Tynki dekoracyjne*


PHU Malowanie Mieszkań

Zajmujemy się kompleksowym malowaniem wnętrz w domach, mieszkaniach, biurach i przedsiębiorstwach. Na naszym koncie mamy wiele realizacji u klientów indywidualnych i biznesowych.

Działamy na terenie Kielc i Poznania - kontakt 509 093 093.

Współpraca z nami ma zawsze profesjonalny i nowoczesny charakter, a to dlatego, że bazujemy na doświadczeniu oraz nowoczesnych technologiach. Idąc z duchem czasu, szkolimy się , inwestujemy w sprzęt, wdrażamy nowe metody pozwalające na przyspieszenie prac.

Zajmujemy się również tynkiem dekoracyjnym - tynkdekoracyjny.com 

Przedstawiamy inspiracje kolorystyczne na rok 2023.Natryskowe czy tradycyjne ?

Zastanawiasz się nad natryskowym malowaniem ścian? Szukasz malarza na terenie Kielc?

Poniżej kilka informacji na ten temat.

Malowanie natryskowe pomoże Ci zapomnieć o śladach pędzla czy wałka, a poza tym sprawi, że prace zostaną       wykonane znacznie szybciej.

Malowanie natryskowe ścian to metoda, w której nie potrzebujemy pędzla czy wałka. Strumień farby ma postać bardzo drobnych kropelek i jest natryskiwany na malowaną powierzchnię. Podstawowy systemy malowania natryskowego to - malowanie natryskowe hydrodynamiczne. Farba jest poddawana oddziaływaniu wysokiego ciśnienia. Pozwala tona uzyskanie bardzo dobrego efektu, czyli równomiernego wymalowania. Idealnie gładka i zagruntowana ściana może uzyskać tzw. efekt lustra. To również dobry sposób na pomalowanie ściany np. strukturalnej, takiej o nieregularnej strukturze, ale też detali na ścianie.


Paleta kolorów o słabych tonach, akcentach szałwiowej zieleni, przewadze ceglastej żółci i obecności różnych odcieni niebieskiego zaczerpniętych z nieskończonych odcieni nieba.

Czystość i minimalizm powierzchni, drobne linie i eteryczna świeżość. Fresh Purity to paleta, w której kolory ziemi tworzą przestrzeń między różnymi odcieniami niebieskiego, które dominują, niebieskim nasyconym i zbliżonym do czerni lub inspirowanym lekkością powietrza i jego błękitu. 

Wystrój inspirowany jest dotykowymi powierzchniami, miękkimi i trwałymi jednocześnie, zapachami drewna, aksamitu i szlachetnych materiałów. Pokoje, fotele i boiserie harmonizują z odcieniami brązu, bordo, gęstego fioletu i zieleni kontrastujących ze sobą, gorących i zimnych, wszystkie doskonale się integrują. 

Duże powierzchnie i duże przestrzenie zdominowane przez światło, zewnętrzne panoramy i duże elementy architektoniczne, które są zarówno regularne, jak i faliste. Quiet Beauty to paleta jasnych kolorów, ale z silnym nadrukiem materiałowym: wanilia i bladoróżowe, w połączeniu z ziemistymi czerwieniami i spalonymi pomarańczami, wszystkie połączone i utrzymywane razem przez świeże i spokojne zielono-niebieskie. 

Zapraszamy do kontaktu

Telefon: 509 093 093

 

mail: tynk.dekoracje@gmail.com

 

PHU Malowanie Mieszkań

ul. Pocieszka 10, 25-519 Kielce


Odwiedź nasz profil Google - 

https://maps.app.goo.gl/fkjWs5amxQBgdfQv9Popularne zapytania

Malowanie natryskowe Kielce, malarz Kielce, jaka frima malarska kielce, malarz powiat kielecki, malarz, malowanie, malowanie natryskowe, sprawdzona ekipa, remonty Kielce, polecana ekipa remontowa Kielce. Czy malowanie natryskowe? tynk dekoracyjny, beton z przecięciami,  stiuk, malowanie dekoracyjkne, beton architektoniczny, malowanie Kielce,